Kromě strojů je ke zpracování velkoformátových tisků potřeba i pracovní prostor. Proto nabízíme modulární systém velkoformátových stolů Flexitab.

Odvíjení a navíjení durst je jedním z našich doplňků pro tiskové stroje durst řady p10 šíře média 210 a 250 cm. Doplněk je možné upravit a použít i na strojích dalších výrobců. Je levnější variantou originálních navíječů a odvíječů.

Převíječka z jumbo rolí na role 10-100m pro tiskárny. Tato převíječka je typickou ukázkou specializovaného stroje vyvinutého na zakázku. Jeho funkcí produkce vstupních rolí pro velkoformátové lejzrové tiskárny z velkonábalu. Pouze v t.zv. jumbo rolích je dodáván papír se zvláštním zabarvením a ražbou, který má být potiskován v tiskárnách. Na vstupu do tiskárny je však požadována standardní vstupní rolka o průměru ?? a šíři 900 mm ??.

Vyvíjíme speciální stroje na zakázku podle potřeb zákazníka. Převážně se jedná o stroje a zařízení navazující na oblast laminace fólií a pěnových materiálů, digitálního tisku, convertingu, zpracování povrchů, ořezávání okrajů, manipulace rolí atd.

Podélné řezání durst je jedním z našich doplňků pro tiskové stroje durst řady p10 šíře média 210 a 250 cm. Podélný ořez je možné upravit a použít i na strojích dalších výrobců. Pracuje společně s navíječem tisků. Odřezávání okrajů potištěného média probíhá přímo během tisku.

Řezání rolí na archy.  Lorem ipsum ad his scripta blandit partiendo, eum fastidii accumsan euripidis in, eum liber hendrerit an. Qui ut wisi vocibus suscipiantur, quo dicit ridens inciderint id.